Yaşam

Kingfisher final bölümü ne zaman olacak, sezon finali 2023’te ne zaman olacak? Kingfisher’ın son bölümü bu sezon ne zaman yayınlanacak?

yalıçapkını ilk bölümü 23 Eylül 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in, senaristliğini Mehmet Barış Günger’in üstlendiği OGM Pictures imzalı drama ve romantik Türk televizyon dizisidir. Kingfisher final bölümü ne zaman, dönem finali 2023’te ne zaman olacak? Kingfisher’ın son bölümü bu dönem ne zaman yayınlanacak? Bilgi burada…

Kingfisher NE ZAMAN, HANGİ GÜN?

Yalıçapkını her cuma 20:00’de Star TV’de.

KİRALAYICININ DÖNEM SONU SAAT KAÇTA?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Kingfisher 16 Haziran 2023’te sezon finali yapacak. Yani dizinin sezon finaline 1 ay (yaklaşık 4 bölüm) kaldı.

Kingfisher final yapacak mı?

Dizi final değil sezon finali yapacak. Dizinin önümüzdeki sezon kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.

KİRALAYICININ KONUSU NEDİR?

Sorumsuzluğuyla başta dedesi Halis Ağa olmak üzere ailesini en çok kızdıran Ferit, Gaziantepli uygun bir kızla evlenmeye karar verir. Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözlerinden çıkamaz. Doğru gelini bulmak Halis Ağa’nın büyük gelini İfakat’ın (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Korhan Ailesi’nin Gaziantep’teki gelinliği olmaya uygun görülen Suna’nın (Beril Pozam) talep töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu