Haber
Bolu Dağı’nda yoğun kar yağışı! beyaz giyinmiş
![](https://ortakoy-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/bolu-daginda-yogun-kar-yagisi-beyaz-giyinmis-1Z4PCyGz.webp)
Bolu’da akşam saatlerinde başlayan yağmur yerini kar yağışına bıraktı. D-100 karayolunun kar yağışının etkili olduğu ve kar kalınlığının 5 santimetreyi bulduğu Bolu Dağı kesimi ile Yumrukaya, Abant Kavşağı, Elmalık, Bakacak, Seymenler, Karadağdere, Bıçkıyanı, Sarıçökek bölgelerinde sürücüler güçlükle ilerliyor. D-100 karayolunun
Karla mücadelede karayolu grupları, D-100 karayolu Bolu Dağı geçidinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.